تبلیغات
♥ کامران هومن♥

♥ کامران هومن♥
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
دوباره وبلاگ راه اندازی بشه یا نه؟لینک دوستان
آیکونهای الـنـا
النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

النا و نازنین

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

سلام!!!سلام یه سلام ویژه به مناسبت تمام شدن امتحانات!!!

راستی میدونین کامران هومن چقدر به فوتبال علاقه مندند؟!


نمیدونم طرفدار چه تیمی اند....!!!!

ولی از این عکسه خیلی خوشم اومد!!!

با مزّس نه؟!

راستی تصمیم گرفتم آیکونهای کامران هومنی بذارم!!

شاید خوشتون بیاد!!!

بذارید توی وبهاتون تا خوشگل بشه!!!

ولی با اسم وب خودمه ها!!


بجای پست ثابت میذارم!!!!


برای مشاهده مجله ی جوانان کامران هومن به ادامه مطلب مراجعه شود!

Javanan-cover1277-2 

در پشت پرده كامران وهومن، در مسیری حركت می‌كنند كه بزودی جامعه هنری را تكان میدهند

>كامران و هومن< تنها دو خواننده جوان و محبوب نیستند، بلكه دو جوان اصیل ایرانی هستند، ایندو در ایران بدنیا آمده ودركانادا  بزرگ شده و تحصیل كردند، به زبانهای فارسی، فرانسه و انگلیسی حرف میزنند و سرانجام  در امریكا به خوانندگی روی آورده و خود را به جایگاه بالایی در موزیك مدرن رسانده اند.
>كامران و هومن< تنها دو خواننده پرطرفدار در سراسر جهان نیستند، بلكه ایندو چنان برخورد می‌كنند كه انگار همین دیروز از تهران، شیراز، اصفهان و مشهد و یا هر شهردیگر ایران آمده‌اند، فروتن، مهربان، خوش برخورد و اینكه می‌كوشند احترام بزرگترها، پیش كسوت ها و پیشگامان را نگه دارند. آرزوی بزرگشان، اجرای برنامه در داخل ایران، برای جوانها و پدر ومادرها و خلاصه همه سنین است.

Javanan-cover1277-3
كامران و هومن تنها به اجرای برنامه در صحنه‌های مختلف كفایت نكرده اند، آنها در مسیر جهانی شدن میروند در پشت پرده خبرهایی است، با دو كمپانی بزرگ امریكایی درحال گفتگو هستند، برنامه های دور از انتظاری در پیش دارند، كه جامعه هنری را تكان میدهد، ولی نمی‌خواهند تا آخرین مرحله انجام، درباره اش حرف بزنند.كامران و هومن كه بسیار بهم احترام می‌گذارند، هوای هم را دارند، بیش از 10‌ سال است كنار هم با تفاهم فعالیت كرده اند، سمبل خوبی برای همه هنرمندان جوان، برای حتی غیرهنرمند  هستند، كه می‌توان این چنین رفیقانه با هم ماند و  پشت هم ایستاد.
مسلما ایندو كه از عشق می‌خوانند. عاشق هم هستند ولی با زیركی خاصی، زندگی خصوصی خود را بر پرده ای از راز و رمز حفظ كرده اند، هر دو سالم، بدور از هر آلودگی، اهل ورزش و زندگی خانوادگی هستند.
بهانه مصاحبه مجله جوانان با این دو چهره محبوب، موفقیت بزرگ آلبوم >شناسنامه< است كه اینك در سراسر جهان ورد زبان كوچك و بزرگ است.
این مصاحبه در شیوه تازه ای تنظیم شده است. باهم می‌خوانیم.

كمپانی آونگ آلبوم شناسنامه
را در سراسر جهان پخش كرده استJavanan-cover1277-4
كمپانی >آونگ< كه در طی سالها، همه آلبوم های كامران و هومن را ارائه داده ودر كارنامه خود آلبوم های پرفروش این دو خواننده محبوب را چون 20، رمیكس ، یادگاری از ابی و كامران و هومن، و اینك شناسنامه را در سراسر جهان پخش كرده است كمپانی با سابقه ای با مدیریت مهین آبادانی و آرمین هاشمی است كه خستگی ناپذیر و نوگرا پیش میرود.
كامران و هومن با مهر فراوان از مهین آبادانی  وآرمین هاشمی حرف می‌زنند،اینكه صمیمانه و دلسوزانه آنها را یاری داده اند و به شیوه ای حرفه ای و گسترده این آلبوم را بدست دوستداران شان رسانده اند و ما همیشه  مدیون حمایت و لطف بی پایان شان هستیم.

>شناسنامه<
 آلبومی كه تهیه اش 4‌ سال طول كشید
كامران و هومن می‌گویند ما حدود 4‌ سال پیش تهیه آلبوم >شناسنامه< را آغاز كردیم، ولی بدلیل سفرهای پیاپی برای كنسرت هایمان در سراسر جهان مدتی وقفه افتاد، ضمن اینكه ما دراین مسیر، آلبوم یادگاری  ازابی و كامران و هومن را تهیه كردیم وبدست طرفداران مهربان مان رساندیم. در آن  مدت در حال ساخت موزیك ویدیوهای پرخرجی بودیم، ضمن اینكه 15‌ شعر و آهنگ با كمك رامین زمانی آماده ساختیم و سرانجام به این نتیجه رسیدیم كه 12 ‌آهنگ را دستچین كنیم بعد 4‌ آهنگ و شعر در آخرین لحظات به این آلبوم اضافه شد.Javanan-cover1277-5
كه شامل : >بهترینی< باآهنگ كامران و هومن، تنظیم  پیام شمسی و شعر مریم حیدرزاده
>اگه دنیا دست من بود:< آهنگ كامران و هومن، شعر: مریم حیدرزاده،تنظیم: پیام شمس
>مال تو:< آهنگ پیام شمس و كامران و هومن، تنظیم  پیام شمس و شعر:مریم حیدرزاده
>فرشته نجات:< آهنگ: رامین زمانی، شعر: مریم حیدرزاده ،تنظیم: روما كانیان
كامران و هومن می‌گویند: همیشه پیام ما، عشق، صلح ودوستی بوده است، پیامی  برای نسل جوان و نسلی كه با ما همراه بوده است، نسل پدر  و مادرها،نسلی كه شاهد بزرگ شدن  ما بوده،نسلی كه از دور ونزدیك نسل ما را مراقبت كرده و امروز با ما همصدا شده است.
>شناسنامه< مجموعه ای است كه با چند نسل رابطه برقرار می‌كند،چون پر از پیام های انسانی و پر از پیام های عاشقانه است. پر از پیام های  اجتماعی است،همین سبب شده در سالن كنسرت هایمان شاهد باشیم از كودك هفت ساله، تا نوجوان، تا میانسال و حتی بزرگسال با آهنگهای ما می‌خوانند، به هیجان می‌آیند، با ما می‌خندند و  با ما اشك می‌ریزند. این همان هدفی است كه ما سالهاست دنبال میكنیم. اینكه مرز سن و سال،عقیده و مرام و مسلك در آنها كه به ماگوش میدهند، به تماشای كنسرت های ما می‌آیند وجود نداشته باشد.
ما در آلبوم شناسنامه حتی  آهنگ ها و  ریتم های متفاوت گنجانده ایم، از موسیقی كلاسیك تا الكترونیك و پاپ. یعنی همان كه نسل های مختلف می‌طلبند، از سازهای زهی و قانون با همكاری دو نوازنده توانا و هنرمند، عارف شكوری ساز زهی و عماد شكوری قانون را نواخته اند.
كمپانی آونگ درضمن در تدارك یك شب بزرگ به شیوه ردكارپت دراواخر ژانویه بخاطر موفقیت جهانی آلبوم شناسنامه است كه جزئیات آنرا را در مجله جوانان به اطلاع میرسانیم

آلبوم شناسنامه پر از آهنگهاJavanan-cover1277-6
 و ترانه های جالب وشنیدنی است
رامین زمانی آهنگساز و ترانه سرا و تنظیم كننده توانا، 9‌ اثر دلخواه خود را درآن جای داده است. ا‌ز جمله:
فرشته نجات: آهنگ: رامین زمانی- شعر: مریم حیدرزاده ، تنظیم ار روما كانیان و اضافه هایی از رامین زمانی
نمیدونم چرا: شاعر و آهنگساز رامین زمانی
مثل خودت: شاعر و آهنگساز رامین زمانی، تنظیم: پیام شمس، شایان امیری، اریژینال تنظیم: روما كانیان
من اگه نباشم: آهنگ: رامین زمانی، شعر: مریم حیدر زاده، تنظیم ریمیكس: پیام شمس
خالی:شعر و آهنگ : رامین زمانی، تنظیم: روما كانیان
حسودی: آهنگ: رامین، شعر، مریم حیدر زاده: تنظیم  فرهادزند
تو بمن نشون دادی: شعر و آهنگ: رامین زمانی، با اضافه هایی از مهیار كاظم زاده و تنظیم پیام شمس
وقتی كسی رو دوست داری: آهنگ: رامین زمانی، شعر: مریم حیدر زاده، تنظیم: پیام شمس
شناسنامه: آهنگ و شعر و تنظیم: رامین زمانی
این آلبوم در 31‌ جولای در تركیه از سوی كمپانی آونگ به بازار آمد، در آگوست در سراسرجهان پخش شد بدنبال ارائه آلبوم و موفقیت بزرگی كه در سراسر جهان بدست آورد، ما از همان هفته اول كنسرت هایمان را شروع كردیم و جالب اینكه همان هفته اول وقتی در تركیه روی صحنه رفتیم و با حیرت و خوشحالی دیدیم كه مردم  حاضر در سالن، ترانه ها را با ما می‌خوانند و این قوت قلب بزرگی بود و یك تشویق جانانه از سوی مردم.

كنسرت های سراسری آغاز شد
كامران و هومن میگویند:
با ارائه آلبوم و استقبال پرشور مردم از همه طبقات سنی ، ما راهی كنسرت های سراسری شدیم و جالب است  بدانید كه ما در طی كمتر از یكسال در چند كشور،چند بار روی صحنه رفتیم.
در تركیه دوبار، در دبی 2‌ بار، ارمنستان، و مسكو برای اولین بار ما روی صحنه رفتیم و درحالیكه هنوز باورمان نمی‌شد ایرانیان زیادی در مسكو باشند. بعد به مالزی رفتیم تا دركنسرت های 5 ‌هزار نفره شركت كنیم.
دست اندركاران موسیقی در داخل ایران كه به دیدن كنسرت های ما آمده بودند می‌گفتند آهنگ زیبای >بهترینی< همان هفته اول در سراسر ایران درون تاكسی ها و اتوبوس ها و اتومبیل های مردم شنیده می‌شد.
ما در آن كنسرت ها به واقعیت های شیرین و دور از انتظاری برخوردیم، چون ما یك زمانی خود نوجوان بودیم و طرفداران مان نیز در همان سن و سال ها بودند ولی امروز آلبوم شناسنامه به ما نشان میدهدكه برادران و خواهران بزرگتر، پدر و مادرها به دوستداران موسیقی ما اضافه شده اند، وقتی در سالن ها دیدیم كه پدر و مادرها ،آنهایی كه حتی 20‌ تا 35‌ سال بزرگتر از ما هستند زمان اجرای آهنگ ها، با ما همصدا می‌شوند، رگ گردن شان بیرون میزند، دست ها  را بالا می‌كنند و این برای ما افتخار بزرگی است كه ما با این نسل بزرگ شده ایم از آنها آموخته‌ایم، شعر و ترانه هایمان به دل شان می‌نشیند. چه لذتی بالاتر از این برای ما.

موزیك ویدیوهای پرخرج
 در استودیو وارنربرادرز
كامران و هومن می‌گویند ما برای تهیه موزیك ویدیوها، هیچ كم وكسری نمی‌گذاریم، همیشه از حرفه ای ترین كارگردانان، فیلمبرداران و افراد فنی برجسته كمك می‌گیریم.
موزیك ویدیوی زیبای >بهترینی< را سیروس كردونی كارگردانی و الكس فرا ادیت كرده كه دیدنی است .
سیروس كردونی، موزیك ویدیوی من اگه نباشم را به شیوه ای نو ساخته است.
راوی موزیك ویدیوی مثل خودت را در استودیوی بزرگ كمپانی وارنر برادرز جلوی دوربین برد كه از پر هزینه ترین موزیك ویدیوهای ایرانی است.
كوجی زادوری و رامین زمانی موزیك ویدیوی >خالی< را با ذوق وسلیقه خود، به شكل وشمایل زیبایی ساختند. ما همچنان در حال ساختن موزیك ویدیوهای دیگر این آلبوم هستیم،نیت ما گنجاندن پیام های ویژه، بهره از تكنولوژی جدید با مایه ای از احساس و اندیشه ایرانی است، بهمین جهت این موزیك ویدیوها وقت می‌برد و هزینه زیادی بر میدارد، ولی به دل همه می‌نشیند.
در عین حال می‌خواهیم این موزیك ویدیوها در حد بین المللی و قابل مقایسه با موزیك ویدیوهای MTV ‌باشد، خوشبختانه  همین ها مورد توجه قرار گرفته و خبرهای خوشی در راه است.

‌كنسرت های تازه در راه است
كامران و هومن كه همیشه كنسرت هایشان متفاوت و پر از نور وصدا، هیجان، ابتكارات دیدنی، رقصنده ها و گروه بزرگ كر و اركستر بزرگ بوده، همه این كنسرت ها را با كنسرت های امریكایی مقایسه می‌كنند، كامران و هومن میگویند: ما برای كنسرت بزرگ مان در لس آنجلس تدارك وسیعی دیده ایم. می‌خواهیم همه ایرانیانی كه به سالن كنسرت می‌آیند، با خود مهمانان امریكایی را هم بیاورند، تا ببینند ما با همه وجود برای ساختن اعتبار و آبروی هنرمندان ایرانی تلاش كرده ایم و اینك قابل مقایسه با برنامه های امریكایی هستیم ما می‌كوشیم موسیقی پاپ ایرانی را تا آنجا ببریم كه كنار چهره های جهانی روی صحنه برویم. كنسرت هایی بمناسبت كریسمس، سال نو، نوروز در پیش داریم، اولین كنسرت بزرگ را در 23‌ دسامبر در لاس وگاس در پلنت هالیوود داریم از همان جا راهی اروپا میشویم به لندن، منچستر، آمستردام، بن، كپنهاگ میرویم بعد به كانادا می‌آئیم و سپس راهی خاورمیانه و خاوردور می‌شویم.

وب سایت اصلی كامران وهومن
كامران و هومن از طرفداران مهربان و مبتكرشان، كه وقت گذاشته و بنام آنها وب سایت ها، فیس بوك و مجموعه هایی از تصاویر و شهاب آن را تهیه دیده واز نظر مردم می‌گذرانند و این زحمت را بخود میدهند تشكر فراوان كردند و درضمن وب سایت اصلی خود را هم اعلام نمودند تا طرفداران شان در سراسر جهان باآنها ارتباط مستقیم داشته باشند.
KAMRANHOOMAN.COM‌

سپاس فراوان
فرصتی است تا از رامین زمانی عزیز بخاطر سالها همكاری صمیمانه، راهنمایی ها و مهربانی هایش سپاسگزاری كنیم.
از مریم حیدرزاده عزیزمان كه همیشه با احساس  خاص خود، بهترین ترانه هایش را به ما می‌سپارد ممنونیم.
از پیام شمس دوست هنرمند عزیزی كه یكسال است با او آشنا شدیم و در زمینه آهنگ ها،تنظیم ها با او همكاریم  تشكرفراوان داریم.
و بسیار ممنون پدرام دولت آبادی مدیریت برنامه هایمان هستیم كه دوستی مان از ونكوور سالهای گذشته آغاز شده و تا امروز ریشه دوانده. پدرام جانانه وصمیمانه، زحمت می‌كشد و خیال ما را از هر جهت راحت كرده است.
برای تهیه آلبوم شناسنامه به وب سایت:
AVANG.COM‌و iTunes مراجعه نمایید.[ دوشنبه 26 دی 1390 ] [ 07:49 ب.ظ ] [ النا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تو مرا می فهمی... من تو را می خواهم و همین ساده ترین قصه ی یک انسان است...
تو مرا می خوانی... من تو را ناب ترین شعر زمان می دانم و تو هم می دانی تا ابد در دل من خواهی ماند...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
تبلیغات شما
 انریکه کامران هومن کریس رونالدو

لینک های مفید
بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

آیکـُن های ِ دختره

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما

بنر وبلاگ ما